O nas

ZDI24 Sp. z o.o. została utworzona w 2010 roku bazując na wiedzy i ogromnym doświadczeniu informatyków z firmy Media-Com Sp. z o.o.
Spółka została powołana aby spełnić oczekiwania w zakresie profesjonalnej i kompleksowej obsługi informatycznej przedsiębiorstw oraz instytucji i administracji państwowej.
Głównym profilem działalności ZDI24 jest Outsourcing IT czyli wykorzystywanie własnych zasobów ludzkich i sprzętowych do opieki nad częścią lub całością systemów informatycznych.
Firma zbudowana na stabilnym fundamencie bardzo szybko zyskała zaufanie swoich klientów czego dowodem są zawarte stałe umowy serwisowe w zakresie bezpieczeństwa sieci i obsługi informatycznej z podmiotami zlokalizowanymi na terenie całej Polski.
Posiadamy centrum serwisowe na terenie Tychów, Data Center i działający przez 24 godziny i 7 dni w tygodniu wykwalifikowany serwis informatyczny.
Zawsze stawiamy na rzetelną obsługę mając świadomość, że sukces naszych Klientów zależy w dużej mierze od niezawodności systemów informatycznych które nam powierzono.

Zapraszamy na bezpłatne spotkanie z naszym Specjalistą który przygotuje ofertę idealnie dopasowaną do Państwa potrzeb!

telefon: 32-307-90-90