Zalety współpracy z nami

1. Obniżenie kosztów

Korzystając z komputerów i Internetu, nie da się uniknąć wydatków ponoszonych na rzecz utrzymania i rozwoju infrastruktury informatycznej. My obniżamy koszty i podnosimy efektywność działania systemów IT w przedsiębiorstwach i jednostkach budżetowych. Zatrudnienie Specjalistów na pełny etat jest irracjonalne z punktu widzenia kosztów. Korzystniej w ramach stałej umowy mieć do dyspozycji specjalistów ZDI24 zawsze, gdy są naprawdę potrzebni.

2. Pewność i jakość obsługi

Wieloletnie doświadczenie naszej kadry i pozycja lidera na lokalnym rynku całodobowego serwisu IT wyznaczają nowy standard usług informatycznych, ściśle dostosowanych do potrzeb Klientów. Nasze profesjonalne podejście przekłada się bezpośrednio na rozwój Państwa Firmy.

3. Najlepsi Specjaliści IT

W naszych szeregach znajdują się uznani w Polsce eksperci z zakresu bezpieczeństwa sieciowego i informatyki śledczej którzy niejednokrotnie wykładali na ogólnopolskich konferencjach dotyczących bezpieczeństwa systemów IT. Każdy z naszych pracowników posiada doświadczenie i specjalizację z danego systemu informatycznego, dzięki temu ZDI24 to kreatywny zespół, kierujący się mottem: „sky is the limit“.

4. Dostępność 24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu

Nawet najbardziej oddany pracownik nie może pracować przez cały czas. Ma urlopy, święta, czasem choruje, czy po prostu musi odebrać wcześniej dziecko z przedszkola. Każdy z naszych specjalistów w kilka minut po przyjęciu zgłoszenia przystępuje do działania.

Nasi wykwalifikowani serwisanci czuwają, podczas gdy konkurencja śpi!

5. Efekt skali

Nawiązanie współpracy z ZDI24 to możliwość korzystania ze wszystkich zgromadzonych przez nas zasobów – wiedzy, doświadczenia, nowoczesnego sprzętu, oprogramowania a także sprawdzonych i efektywnych rozwiązań w ramach jednej umowy opieki serwisowej.